עם 3 מערכות בחירות בשנה, הסתה נגד האזרחים הערבים ושומרי הסף, ומול יוזמות הסיפוח והטרנספר - קל לאבד את האמון במוסדות הדמוקרטיים וביכולת שלנו להשפיע. אבל אין לנו את הפריבילגיה לוותר על העתיד שלנו - זו האחריות האזרחית שלנו לבנות מחדש את התקווה והאמון. זה אפשרי - אבל רק אתך נוכל להצליח.

המפלגות משקיעות סכומי עתק ושולחות מאות אלפי הודעות, אבל לנו יש נשק סודי - אותך. רק אתה מכיר את קרוב המשפחה שאכפת לו מהעתיד אבל איבד תקווה, רק את יודעת מי החברה שנדמה לה שכולם יצאו להצביע, ושהקול שלה לא עד כדי כך חשוב.

כן! אביא 3 חברים לקלפי!

הודעת סמס סתמית מאחת המפלגות לא תשכנע אותם - אבל הודעה אישית ושיחה כנה אתך על חשיבות ההצבעה - יכולה לעשות את כל ההבדל. מחקרים ברחבי העולם מראים שהדרך הטובה ביותר לגרום לאנשים לצאת להצביע היא באמצעות שיחות והודעות ממישהו שהם מכירים. את/ה יכול להיות האדם הזה.

כדי להצליח - כל מה שאת/ה צריכ/ה לעשות זה להוציא 3 חברים/ות להצביע. יחד אתך יפעלו עוד אלפי פעילות ופעילי זזים יהודים וערבים מכל הארץ. ויחד נוכל לשלש את הכוח שלנו למען דמוקרטיה ושוויון.

כארגון אזרחי, אסור לנו לשכנע אף אחד להצביע בעד או נגד רשימה או מועמד - וגם אין לנו שום כוונה לעשות את זה. אנחנו יוצאים לדרך כדי לתת תקווה לעוד עשרות אלפים, ולדאוג שב- 2.3 כולנו נצא להצביע. שנתחיל?

    קח/י דקה כדי לחשוב על החבר, השכנה, או קרוב המשפחה שכבר התייאשו או שאולי ברגע האחרון לא ילכו להצביע

    *הפרטים שלך ישמרו חסויים ומאובטחים. בהשתתפות בקמפיין את/ה מסכימ/ה לקבל מזזים עדכונים על הקמפיין הזה ודומים לו