הריסות בתים, אלימות מתנחלים, ופלישות ליליות - מציאות הכיבוש נמשכת בגדה המערבית, וכעת מתפשט גם נגיף הקורונה. התקשורת בישראל עוסקת במה שקורה בעולם - אבל שוכחת  מהמצב ממש כאן, מעבר לגדר.

יחד אנחנו הולכים לשנות את זה: ביום רביעי הקרוב (1.4) בשעה 16:00, יחד עם ארגון ״יש דין״, נערוך שיחת וידאו עם תחקירני השטח של יש דין, מנהיגים מקומיים, ופעילים פלסטינים כדי לשמוע דיווחים עדכניים על משבר הקורונה תחת הכיבוש בגדה. יחד נחשוב מה הקהילה שלנו יכולה לעשות מול המשבר - שלא עוצר במחסום.

בין אם זה תמיכה בחקלאים פלסטינים בזמן המסיק, נטיעות עצי זית במקומם של עצים שנעקרו על ידי מתנחלים אלימים, או שיחה המונית עם פעילות ופעילים תחת מצור בעזה - הקהילה שלנו נאבקת נגד הכיבוש לאורך כל השנה. עם התפרצות משבר הקורונה, המצב תחת הכיבוש והמצור רק מתדרדר - אבל אנחנו לא מעלימים עין. 

ביום רביעי נערוך שיחה על המצב בגדה המערבית בהשתתפות פלסטינים מרחבי הגדה על הסכנה הכפולה של מגפת הקורונה במציאות של כיבוש - מלא/י את הפרטים כאן כדי להירשם לשיחה שלנו ושל ארגון ״יש דין״:

*במילוי טופס ההרשמה, הנך מסכימ/ה לקבל מזזים עדכונים על הקמפיין הזה וקמפיינים דומים לו.

האם יש לך שאלה ספציפית לדוברים בשיחה? נושא מסוים שחשוב לך שידברו עליו? מבין השאלות והנושאים נבחר מספר דוגמאות. אם השאלה שלך תיבחר, ניצור אתך קשר לפני השיחה.